×

Galatasaray vs Trabzonspor İddaa Maç Tahmini

user Tipster Pisipisi

Trabzonspor ile Galatasaray maç tahmini Süper Lig'de 89. kez karşılaşacak. Bir Önceki karşılaşmalarda Galatasaray'ın 39 galibiyetine karşılık Trabzonspor 28 galibiyeti bulunuyor (21B). İki takım arasında oynanan son dokuz maçta berabere biten olmadı. Trabzonspor bu maçların dördünü, Galatasaray ise beşini kazandı.

Her İki takımın lig içinde oynadığı son 16 maçın dördünü Trabzonspor kazandı (2M). Trabzonspor, evinde Galatasaray'la oynadığı 43 maçın 19'unu kazandı (10B 15M). Trabzonspor, ilk dokuz haftalar itibariyle Süper Lig tarihinde lige en kötü başlangıç yaptığı sezonu yaşıyor (2G 3B 4M - 9 puan). Rıza Çalımbay, teknik direktör olarak Süper Lig'de Galatasaray'ı 13 maçtır yenemiyor (3B 10M)

İki takımın Trabzon'da oynadığı son yedi lig maçının dördünü Galatasaray kazandı (1B 2M). Galatasaray, ligde deplasmanlarda yedi maçtır kaybetmiyor (6G 1B). Bu, aynı zamanda ligde deplasmanda devam eden en uzun yenilgisiz seri. Galatasaray, toplamda da 13 maçtır yenilmiyor (11G 2B). Bu da, ligde devam eden en uzun namağlup seri.

Trabzonspor bu sezon ligde hiçbir maçta kalesini gole kapatamayan iki takımdan biri (Kasımpaşa ile birlikte). Galatasaray ise ligin en fazla maçta kalesini gole kapatan takımı (4).

Reklamlar

Side Widget
You can put anything you want inside of these side widgets. They are easy to use, and feature the new Bootstrap 4 card containers!
Banko Maçlar bahis